Klasyk 2021- podsumowanie

10 października odbył się wyścig w Kolarstwie Szosowym „Klasyk Podkarpacki”. Przy słonecznej pogodzie i jesiennej aurze rywalizowało blisko 200 uczestników. 

Read More

Uwaga! Zmiana terminu Klasyka

Niestety mamy smutną wiadomość.
 
W związku z brakiem odbioru technicznego drogi będącej trasą wyścigu, nie możemy (pod względem formalnym) przeprowadzić wyścigu w terminie 29.08.2021 r. Jest to kluczowy odcinek, gdyż nie ma możliwości poprowadzenia trasy wyścigu inną drogą.
Read More

Klasyk Podkarpacki 2020 – relacja

II Wyścig w Kolarstwie Szosowym „Klasyk Podkarpacki” o Puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego za nami!

Specyficzny czas dla nas organizatorów ale przede wszystkim uczestników. Brak startów z pewnością zmniejsza naszą mobilizację do odbywania treningów ale jak widać było po zawodnikach, większość nie próżnowała podczas domowej izolacji.

Na starcie stanęło 150 zawodników, choć zainteresowanie imprezą było dwu, jak nie trzykrotnie większe. To oczywiście cieszy lecz ograniczenie liczby uczestników i związane z tym odmowy startów nie były dla nas przyjemne. Dlatego mamy nadzieję, że sytuacja związana z epidemią jest w fazie wygaszenia i z biegiem czasu inni organizatorzy nie będą mieli tego dyskomfortu z koniecznością wprowadzania limitów.Read More

KOMUNIKAT ORGANIZATORA

Podczas Wyścigu „KLASYK PODKARPACKI” w dniu 19.07.2020 r. konieczne będzie stosowanie się zasad sanitarnych, które pozwolą nam na bezpieczną rywalizację. Liczymy na Wasz rozsądek i poważne potraktowanie przedstawionych wytycznych.Read More