Uwaga! Zmiana terminu Klasyka

Niestety mamy smutną wiadomość.
 
W związku z brakiem odbioru technicznego drogi będącej trasą wyścigu, nie możemy (pod względem formalnym) przeprowadzić wyścigu w terminie 29.08.2021 r. Jest to kluczowy odcinek, gdyż nie ma możliwości poprowadzenia trasy wyścigu inną drogą.
To trudna ale jedyna decyzja jaką w dniu dzisiejszym musieliśmy podjąć. Dołożyliśmy wszelkich starań aby mieć możliwość przejazdu, lecz mimo że droga jest już gotowa w dalszym ciągu jest „terenem budowy”.
Nie pozostaje nam nic innego jak „do 3 razy sztuka” i zaprosić Was 10 października 2021 !
 
Nie chcemy rezygnować choć możliwe, że III edycja będzie ostatnią, gdyż zdrowie jest najważniejsze a Klasyk Podkarpacki w tym roku kosztował nas sporo – dosłownie i w przenośni.
 
Oczywiście każda dokonana opłata automatycznie przechodzi na nowy termin a Ci którzy nie będą brali udziału w wyznaczonym terminie, prosimy o kontakt mailowy na adres kontakt@klasykpodkarpacki.pl, z informacją o chęci zwrotu opłaty startowej. Oczywiście 100 % opłaty należy do Was.
 
Dziękujemy wszystkim, którzy w ostatnim czasie pomagali w działaniach mających na celu dopuszczenie Wyścigu do przejazdu, lecz może tak właśnie musiało być…
 
Zapraszamy na polską złotą jesień na Podkarpaciu ! Może być pięknie na zakończenie sezonu ?!
 
Przepraszam, Wojtek
 
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.